Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
B. Kóródy Anna Műszaki Tudományi 2011
Gyuk Péter  Informatika Tudományi 2015
Pataj Zoltán Kémiai és Vegyipari 2009
Gáspár András Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Bene László Humán Tudományi 1991
Száraz Orsolya Humán Tudományi 2005
Németh Zsolt Informatika Tudományi 2013
Karosi Tamás Orvos- és Egészségtudományi 2003
Nepusz Tamás Informatika Tudományi 2005
Erős-Honti Zsolt Biológiai 2005
Árva Zsuzsanna Állam- és Jogtudományi 2003
Sipos Kitti Agrártudományi 2009
Illés Péter Informatika Tudományi 1989
Kothalawala Dulana Saman Orvos- és Egészségtudományi 1989
Onódi Zsófia Orvos- és Egészségtudományi 2017
Molnár Eszter Had- és Rendészettudományi 1989
Varga Terézia Műszaki Tudományi 2007
Lipinszki Zoltán Biológiai 2005
Varga Zoltán Kristóf Biológiai 2015
Thimár Attila Humán Tudományi 1993
Csíky Balázs † Humán Tudományi 2003
Koronkai Zoltán Informatika Tudományi 1995
Harangi Zoltán Műszaki Tudományi 2015
Patterman Lilla Társadalomtudományi 1993
Geambasu Réka Társadalomtudományi 2003
Bényei Tamás Humán Tudományi 1989
Szatmári Alexandra Közgazdaságtudományi 1997
Pálfi Xénia Biológiai 2013
Kása Csaba Humán Tudományi 1991
Neu Gergely Informatika Tudományi 2009
Eső Ernő Péter Közgazdaságtudományi 1993
Auer Ádám Állam- és Jogtudományi 2011
Siposné Nándori Eszter Társadalomtudományi 2009
Imreh Csanád † Informatika Tudományi 1999
Ördögh László Műszaki Tudományi 1989
Orsós János Róbert Humán Tudományi 2017
Molnár Gábor Tamás Humán Tudományi 1997
Varga Zsolt Kémiai és Vegyipari 1993
Lipták Emilia Humán Tudományi 1989
Zachár Gergely Informatika Tudományi 2015
Till Szabolcs Péter Állam- és Jogtudományi 1993
Csiszár Csaba Műszaki Tudományi 1999
Kovács Ágnes Zsófia Orvos- és Egészségtudományi 2005
Hohmann Balázs Állam- és Jogtudományi 2015
Patvaros Kornél Műszaki Tudományi 1989
Geleta Anna Agrártudományi 1993
Berecz Péter Állam- és Jogtudományi 2007
Szatmáry Botond Informatika Tudományi 2001
Papp Olga Katalin Állam- és Jogtudományi 2013
Kása Richárd Közgazdaságtudományi 2007

Oldalak