Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Kincses Dániel Fizika, Földtudományok és Matematikai 2017
Raucsikné Varga Andrea Beáta Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Ureczky Dóra Testnevelés- és Sporttudományi 2009
Papp Máté Kémiai és Vegyipari 2015
Hajós Bence Műszaki Tudományi 2001
Cserfalvi Annamária Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2001
Papp Balázs Biológiai 2001
Kéki Sándor Kémiai és Vegyipari 1989
Fábián Balázs Kémiai és Vegyipari 2015
Frei Zsolt Természettudományi 1989
Benczúr András Természettudományi 1993
Négyesi János Testnevelés- és Sporttudományi 2011
Jákli Imre Kémiai és Vegyipari 1995
Mezei Márk Fizika, Földtudományok és Matematikai 2009
Szécsi Gábor Társadalomtudományi 1989
Kómár Anna Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Dorogi Márta Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Antalfi Eszter Agrártudományi 2011
Hangodi Ágnes Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1989
Landi Balázs Állam- és Jogtudományi 2001
Sólymos Péter Természettudományi 1999
Zádor Zsolt Orvos- és Egészségtudományi 2005
Koller Marco Had- és Rendészettudományi 2017
Kollár Anna Agrártudományi 2001
Reguly István Zoltán Informatika Tudományi 2011
Vági Attila Társadalomtudományi 2007
Pethő Zoltán Dénes Orvos- és Egészségtudományi 2015
Hamecz István Közgazdaságtudományi 1991
Csíky Balázs † Humán Tudományi 2003
Papp Gábor Állam- és Jogtudományi 2005
Kelemen Ágnes Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1993
Fazekas Nikolett Közgazdaságtudományi 2015
Friedländer Elza Orvos- és Egészségtudományi 2005
Bene László Humán Tudományi 1991
Némedi Márk Állam- és Jogtudományi 2009
Janacsek Karolina Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2009
Mezősi András Közgazdaságtudományi 2007
Szegi Tímea Orvos- és Egészségtudományi 2011
László Balázs Állam- és Jogtudományi 2013
Dudás Dóra Állam- és Jogtudományi 1997
Árva Zsuzsanna Állam- és Jogtudományi 2003
Hangya Balázs Biológiai 2007
Lasztovicza Dóra Testnevelés- és Sporttudományi 2011
Somodi Imelda Biológiai 2003
Zámborszky Judit Biológiai 2007
Lakó Ágnes Kémiai és Vegyipari 2017
Kolossa Sándor Had- és Rendészettudományi 1993
Reisch Róbert Orvos- és Egészségtudományi 1995
Vágó István Kémiai és Vegyipari 1995
Puskás Marcell Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015

Oldalak