Érmesek

Cím Szekciónövekvő sorrend Év
Sztáray Bálint Kémiai és Vegyipari 1997
Taller Dénes László Agrártudományi 2013
Ács Péter Orvos- és Egészségtudományi 1993
Kremlitzka Mariann Renáta Biológiai 2009
Pohl Árpád Had- és Rendészettudományi 1991
Horváth Csaba Közgazdaságtudományi 1997
Szabó Lilla Orvos- és Egészségtudományi 1997
Vadas Dániel Kémiai és Vegyipari 2017
Padányi József Had- és Rendészettudományi 1991
Sándor Ildikó Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1989
Weisz Katalin Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2007
Varga Julia Kornélia Biológiai 2017
Budai Marianna Orvos- és Egészségtudományi 2001
Nagy Gábor Természettudományi 1995
Koczka Ferenc Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1989
Geleta Anna Agrártudományi 1993
Urbán Péter Informatika Tudományi 1997
Kovács István 15 Fizika, Földtudományok és Matematikai 2015
Barta Csaba Orvos- és Egészségtudományi 1997
Mayer Krisztina Testnevelés- és Sporttudományi 2005
Káldi Krisztina Orvos- és Egészségtudományi 1993
Eső Ernő Péter Közgazdaságtudományi 1993
Sztriha László Krisztián Orvos- és Egészségtudományi 1999
Tóth Bálint Agrártudományi 2013
Adorjáni Zsolt Humán Tudományi 2007
Kriszt Balázs Agrártudományi 1991
Pólik Zoltán Műszaki Tudományi 2011
Horváth Dániel Vajk Kémiai és Vegyipari 2007
Szabó Mária Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2003
Vigh Edit Orvos- és Egészségtudományi 2017
Paizs László Társadalomtudományi 1995
Sashalmi Endre Humán Tudományi 1989
Wodala Barnabás Biológiai 2003
Deme Judit Biológiai 2017
Bugyik Edina Biológiai 2011
Nagy László Orvos- és Egészségtudományi 1989
Gengeliczki Zsolt Kémiai és Vegyipari 2005
Ureczky Dóra Testnevelés- és Sporttudományi 2009
Kurbucz Marcell Tamás Közgazdaságtudományi 2015
Bartal Mária Humán Tudományi 2001
Mecsi Beatrix Humán Tudományi 1999
Kállay Mihály Kémiai és Vegyipari 1997
Espák Gabriella Humán Tudományi 1997
Kálmán Orsolya Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Evanics Ferenc Kémiai és Vegyipari 1989
Szulágyi Judit Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Tóth Gábor Orvos- és Egészségtudományi 2013
Agod Attila Péter Kémiai és Vegyipari 2001
Kucsera Itala Műszaki Tudományi 1993
Pólya Tamás Humán Tudományi 1997

Oldalak