Érmesek

Cím Szekció Évcsökkenő sorrend
Rajnai Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2001
Landi Balázs Állam- és Jogtudományi 2001
Bartal Mária Humán Tudományi 2001
Agod Attila Péter Kémiai és Vegyipari 2001
Jánosi László Kémiai és Vegyipari 2001
Rőszer Tamás Biológiai 2001
Mann Zoltán Ádám Informatika Tudományi 2001
Farkas Illés Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Szatmáry Botond Informatika Tudományi 2001
Bebesi Zoltán Had- és Rendészettudományi 2001
Orbán András Informatika Tudományi 2001
Békési Kálmán Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2001
Papp Balázs Biológiai 2001
Cserfalvi Annamária Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2001
Hudák Krisztina Agrártudományi 2001
Bóka János Állam- és Jogtudományi 2001
Torma Péter Informatika Tudományi 2001
Szabó Gyula Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Nádasdy Bence Közgazdaságtudományi 2001
Fejérdy Gergely Humán Tudományi 2001
Somodi Sándor Orvos- és Egészségtudományi 2001
Szele Bálint Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2001
Nagy Csongor István Állam- és Jogtudományi 2001
Kármán József Biológiai 2001
Erdős István Állam- és Jogtudományi 2001
Tóth Csaba Társadalomtudományi 2001
Papp Tamás Had- és Rendészettudományi 2001
Valkó Benedek Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Kovács Gábor Humán Tudományi 2001
Vámos Eszter Panna Orvos- és Egészségtudományi 2003
Kovács István Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Bacsa György Állam- és Jogtudományi 2003
Juhász Viktor Közgazdaságtudományi 2003
Vétek Gábor Agrártudományi 2003
Baranya Sándor Műszaki Tudományi 2003
Tóth István Balázs Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Laczay Bálint Informatika Tudományi 2003
Szepes Anikó Orvos- és Egészségtudományi 2003
Falusi Eszter Agrártudományi 2003
Biczó Veronika Agrártudományi 2003
Mészáros György Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Szabari Miklós Gábor Agrártudományi 2003
Kälbli Katalin Testnevelés- és Sporttudományi 2003
Simon Anna Biológiai 2003
Páll Attila Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2003
Szalai Róbert Műszaki Tudományi 2003
Sipőcz Brigitta Junior 2003
Bujdosó Ildikó Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2003
Várkonyi Péter Műszaki Tudományi 2003
Molnár Tamás Állam- és Jogtudományi 2003

Oldalak