Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Gál Tamás Fizika, Földtudományok és Matematikai 2007
Juhász László Műszaki Tudományi 1991
Lenkey Nóra Biológiai 2007
Bujdosó Ildikó Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2003
Siposné Nándori Eszter Társadalomtudományi 2009
Pribojszki-Németh Anikó Közgazdaságtudományi 2013
Egyedi Csaba Műszaki Tudományi 1995
Hoffmann Nóra Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Koppányi Szabolcs Miklós Állam- és Jogtudományi 1999
Bartók Blanka Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Ráth István Informatika Tudományi 2007
Zsiros László Agrártudományi 2007
Lingvay Mónika Fizika, Földtudományok és Matematikai 2017
Agod Attila Péter Kémiai és Vegyipari 2001
Panyi György Orvos- és Egészségtudományi 1991
Vámos Gabriella Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2009
Sendula Eszter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2015
Kiss Rita Műszaki Tudományi 1991
Mikó Péter Pál Agrártudományi 2005
Navratyil Zoltán Állam- és Jogtudományi 2007
Szatmáry Botond Informatika Tudományi 2001
Gyöngyösi Megyer Társadalomtudományi 2015
Garab Edit Anna Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Juhász Viktor Közgazdaságtudományi 2003
Letenyei László Társadalomtudományi 1995
Buzás András Állam- és Jogtudományi 1993
Siska Andrea Kémiai és Vegyipari 1999
Németh Balázs Tamás Orvos- és Egészségtudományi 2013
Emri Zsuzsa Természettudományi 1989
Holló Gabriella Agrártudományi 1997
Kora András Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1999
Baumann Tímea Társadalomtudományi 2007
Raucsikné Varga Andrea Beáta Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Zvara Edina Éva Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Mészáros János Péter Kémiai és Vegyipari 2017
Almássy Dóra Közgazdaságtudományi 2007
Pápai Zsolt Orvos- és Egészségtudományi 2011
Váradi Ágnes Állam- és Jogtudományi 2009
Szabó Edina Ivett Testnevelés- és Sporttudományi 2015
Varga Ernő Kémiai és Vegyipari 1991
Szives Márton Gábor Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015
Kiss Roland Had- és Rendészettudományi 2011
Molnár Edit Állam- és Jogtudományi 1995
Négyesi János Testnevelés- és Sporttudományi 2011
Szécsi Gábor Társadalomtudományi 1989
Teke András Had- és Rendészettudományi 1989
Gyuk Péter  Informatika Tudományi 2015
Garai Borbála Állam- és Jogtudományi 1999
Jurecska Laura Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Lieli Róbert Pál Közgazdaságtudományi 1999

Oldalak