Érmesek

Cím Szekció Év
Pethő Zoltán Dénes Orvos- és Egészségtudományi 2015
Petró Kata Orvos- és Egészségtudományi 2003
Pintér Ákos Természettudományi 1991
Pintér Dávid Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2005
Pipicz Márton Orvos- és Egészségtudományi 2011
Poczai Péter Agrártudományi 2007
Pohl Árpád Had- és Rendészettudományi 1991
Polcz Péter Informatika Tudományi 2017
Pólik Zoltán Műszaki Tudományi 2011
Pólya Tamás Humán Tudományi 1997
Pósch Krisztián Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2013
Pósfai Balázs Orvos- és Egészségtudományi 2017
Pribojszki-Németh Anikó Közgazdaságtudományi 2013
Prohászka Zoltán Orvos- és Egészségtudományi 1995
Puskás Marcell Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015
Rácz Balázs Viktor Humán Tudományi 2019
Radics Kornélia Természettudományi 1997
Radnai Márton Közgazdaságtudományi 1995
Ragács Nikoletta Had- és Rendészettudományi 2015
Rajkó Andrea Társadalomtudományi 1997
Rajnai Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2001
Rakyta Péter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2009
Rangits János Gábor Kémiai és Vegyipari 2003
Ráth István Informatika Tudományi 2007
Raucsikné Varga Andrea Beáta Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Reguly Ágoston Közgazdaságtudományi 2013
Reguly István Zoltán Informatika Tudományi 2011
Reisch Róbert Orvos- és Egészségtudományi 1995
Reskó Barna Műszaki Tudományi 2005
Resperger István Had- és Rendészettudományi 1997
Révész Gabriella Kémiai és Vegyipari 1993
Révész Tamás Junior 2007
Rohács Tibor Orvos- és Egészségtudományi 1993
Róka András Műszaki Tudományi 2007
Rokob Tibor András Kémiai és Vegyipari 2005
Romsics Gergely Humán Tudományi 2001
Róna Gergely Biológiai 2009
Rónai Orsolya Állam- és Jogtudományi 2013
Rosero Olivér Orvos- és Egészségtudományi 2011
Rőszer Tamás Biológiai 2001
Rózsa Szabolcs Műszaki Tudományi 1999
Rudner Zita Edina Természettudományi 1995
Ruppert Mihály Orvos- és Egészségtudományi 2017
Ruszin Romulusz Had- és Rendészettudományi 2003
Sáfár Sándor Testnevelés- és Sporttudományi 2007
Safranyik Ferenc Agrártudományi 2013
Sahba Yaghmaee Maziar Műszaki Tudományi 1999
Sal András Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1993
Sándor Ildikó Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1989
Sándor Júlia Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015

Oldalak