Érmesek

Cím Szekció Év
Sipos Kitti Agrártudományi 2009
Siposné Nándori Eszter Társadalomtudományi 2009
Siska Andrea Kémiai és Vegyipari 1999
Sólymos Péter Természettudományi 1999
Somodi Imelda Biológiai 2003
Somodi Sándor Orvos- és Egészségtudományi 2001
Somogyi Gábor Műszaki Tudományi 1989
Soós Róbert Attila Közgazdaságtudományi 2005
Soós Sándor Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1991
Soukup Dániel Tamás Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Sövényi Szabolcs Műszaki Tudományi 1997
Strack Flórián Közgazdaságtudományi 2017
Sulyok Katalin Állam- és Jogtudományi 2011
Sütő Dávid Közgazdaságtudományi 2017
Szabari Margit Veronika Orvos- és Egészségtudományi 2009
Szabari Miklós Gábor Agrártudományi 2003
Szabó Ákos Kémiai és Vegyipari 2009
Szabó Anita Műszaki Tudományi 1999
Szabó Beáta Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2005
Szabó Csaba Orvos- és Egészségtudományi 1989
Szabó Edina Ivett Testnevelés- és Sporttudományi 2015
Szabó Franciska Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2011
Szabó Gábor Humán Tudományi 1993
Szabó Gergely Humán Tudományi 2017
Szabó Géza Állam- és Jogtudományi 1989
Szabó Gyula Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Szabó Klaudia Biológiai 2011
Szabó Lilla Orvos- és Egészségtudományi 1997
Szabó Mária Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2003
Szabó Pál Kémiai és Vegyipari 1993
Szabó Tibor Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Szabó Zsanett Tanulás- és Tanításmódszertani 2017
Szabolcsiné Mecsei Andrea Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1989
Szakács Béla Zsolt Humán Tudományi 1991
Szakács Dávid Biológiai 2011
Szakály Zsolt Kémiai és Vegyipari 1989
Szalai Róbert Műszaki Tudományi 2003
Szalisznyó Lilla Humán Tudományi 2009
Száraz Orsolya Humán Tudományi 2005
Szatmári Alexandra Közgazdaságtudományi 1997
Szatmáry Botond Informatika Tudományi 2001
Szécsi Gábor Társadalomtudományi 1989
Szegi Tímea Orvos- és Egészségtudományi 2011
Szél Sándor Műszaki Tudományi 1989
Szele Bálint Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2001
Személyi László Társadalomtudományi 2007
Szendrei Zsolt Műszaki Tudományi 2011
Szentes Szilárd Agrártudományi 2009
Szentgyörgyi Ákos Agrártudományi 1995
Szeöcs Judit Műszaki Tudományi 1989

Oldalak